Üç Boyutlu Zemin Kaplama İle Farklı Dekorasyon Uygulamaları

uc-boyutlu-zemin-kaplama-ile-farkli-zemin-kaplama-uygulamalari

Günlük yaşantımızın büyük bir bölümü kapalı alanlarda ve iç mekanlarda geçmektedir. Bu alanlar arasında ofisler, evimiz ve alışveriş merkezleri olabilmektedir. Zamanımızı geçirdiğimiz bu alanlarda bir çok farklı dekorasyon uygulamasını görme şansımız da bulunmaktadır. Özellikle estetik bir amaçla yapılan dekorasyonlarda üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları bir hayli dikkat çekmektedir. İstediğiniz görselin zemine aşınmaya karşı dayanıklı bir biçimde uygulanabildiği üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları özellikle alışveriş merkezlerinde veya ofislerde çokça karşımıza çıkmaktadır. Ancak üç boyutlu zemin kaplama uygulamalarını tek başına bir estetik unsur olmadığını unutmamak gerekir. Farklı bir dekorasyon içerisinde bütünlüğü sağlamak oldukça önemlidir. Bu yazımızda sizlere üç boyutlu zemin kaplama ile farklı dekorasyon uygulamaları hakkında bilgiler ve örnekler sunacağız.

uc-boyutlu-zemin-kaplama-mutfak-renkli-ornek

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Neden Kullanılır ?

Dekoratif uygulamalara göz atmadan önce üç boyutlu zemin kaplama çalışmalarının neden tercih edildiğini açıklamakta fayda var. Üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları ile zemine istediğiniz boyutta görseli ve şekli zemine işleme imkanına sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sahibi olduğunuz firmanın logosunu ofisinizin girişine işleyerek, misafirlerinizi ya da müşterilerinizi firmanızın etkisi altında bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra alışveriş merkezlerinde müşterilerin dikkatini çekmek için zemine farklı görseller yerleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken konu ise yapılacak olan üç boyutlu zemin kaplama uygulamasının iç dekorasyona uygun olması oldukça önemlidir.

Üç boyutlu zemin kaplama yaptırmadan önce örnekleri ve uygulama biçimlerini incelemek de oldukça yardımcı olacaktır. Farklı dekorasyon uygulamalarını araştırarak hayalinizdeki üç boyutlu zemin kaplama uygulamasına sahip olmak için fikir edinebilirsiniz. Epoksi Baktım olarak sizlere keyifle inceleyebileceğiniz ve fikir edinebileceğiniz üç boyutlu zemin kaplama ile yapılan farklı dekorasyon uygulamalarını sunuyoruz.

uc-boyutlu-zemin-kaplama-yunus-zemin-ornegi-banyo uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-zemin-noktalı-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-zemin-ornegiuc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-mavi-yunus-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-deniz-zemin-ornegi uc-boyutlu-zemin-kaplama-deniz-kabugu-zemin-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-renkli-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-yunus-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-banyo-zemin-cicek-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-deniz-kabugu-salon-zemini uc-boyutlu-zemin-kaplama-salon-kumsal-ornegi

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Zemin kaplama uygulamalarında en çok dikkat edilmesi gereken nokta malzeme kullanımı ve ustanın tecrübesidir. Tecrübeli bir üç boyutlu zemin kaplama ustası ile tam olarak istediğiniz zemine kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda böyle bir usta doğru ve yeterli malzeme kullanımı ile tasarruflu bir şekilde dekorasyon uygulamalarınızı yapabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları gelmektedir. Doğru bir hesaplama yapılabilmesi için zeminde detaylı bir keşif yapılması da zorunludur. Bu keşif sırasında hangi malzemelerin ne kadar ölçüde kullanılacağı belirlenmelidir. Ek olarak zeminde varsa sorunlarda tespit edilerek bu sorunlara göre bir planlama yapılmalıdır. Üç boyutlu zemin kaplama uygulama sırasında yapılan plana sadık kalınarak işlemler sürdürülmelidir. İşlemler sırasında yapılacak küçük hatalar büyük sorunlara yol açabilmekte ve müdahale edilmez ise düzeltilmesi oldukça zorlaşmaktadır.

uc-boyutlu-zemin-kaplama-oturma-salonu-cicekli-zemin uc-boyutlu-zemin-kaplama-gul-oturma-odası-zemini-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-merdiven-ve-salon-zemin-kaplama uc-boyutlu-zemin-kaplama-ofis-siyah-beyaz-ornek

Profesyonel Üç Boyutlu Zemin Kaplama Hizmeti Nasıl Alınır ?

Tecrübeli ve profesyonel bir üç boyutlu zemin kaplama ustası ile çalışmadan önce internet üzerinde detaylı bir araştırma yapmanız oldukça faydalı olacaktır. Bu araştırmayı yaparken ustanın daha önceki yaptığı işlemleri de incelemeniz gerekir. Böylece ustanın çalışma stilini ve prensiplerini rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ustanın sizin isteklerinizi doğru bir şekilde dinlemesi ve buna göre çalışma planını oluşturması da önemlidir. Sizi anlayan ve güvenilir bir üç boyutlu zemin kaplama ustası ile hayal ettiğiniz zemine ve dekorasyona sahip olabilirsiniz.

uc-boyutlu-zemin-kaplama-siyah-beyaz-ornek uc-boyutlu-zemin-kaplama-puanlı-kırmızı-ornek

Epoksi Baktım olarak sizlere özel hazırladığımız üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile ilgili videoyu izleyerek daha farklı çeşitleri inceleme şansına sahip olabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Bu yazımızda sizlere üç boyutlu zemin kaplama ile farklı dekorasyon uygulamalarını örnekler ile açıklamaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizlere ulaşabilir ya da sitemizde bulunan fiyat hesaplama modülünü kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın