Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Ne Kadardır ve Maliyetleri Nelerdir ?

Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir21

Zemin kaplama uygulamaları ile dekorasyona benzersiz bir bakış açısı katmak oldukça kolaydır. Estetik anlamda en iyi görünümü veren zemin kaplama çeşitlerinin başında üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri gelmektedir. Zemine işlenecek görsel ile oldukça sıra dışı ve ilgi çekici bir dekorasyona sahip olmak oldukça kolay olacaktır. Özellikle otel, alışveriş merkezi ve mağazalarda oldukça fazla karşımıza çıkan bu epoksi kaplama çeşidini evlerde de kullanmak mümkündür. Bu yazımızda sizlere üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları ne kadardır ve işlemlerin maliyetleri nelerdir sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir6

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatlarını Neler Etkiler ?

Zemin kaplama uygulamalarında kullanılan malzemeler ve uygulamayı yapacak olan ekibin tecrübesi oldukça önemlidir. Bunlara ek olarak üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulmaları oldukça tecrübe ve dikkat isteyen işlemlerdir. Aynı zamanda üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları için sabit bir fiyat vermek de mümkün değildir. Ancak bu fiyatlara nelerin etkilediğini daha rahat bir şekilde açıklayabilmemiz için üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatlarına nelerin etki ettiğini liste halinde hazırladık.

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatlarına Etkisi Olan Değişkenler :

  • Kullanılacak Malzeme Kalitesi
  • Zeminin Durumu
  • Ekibin Tecrübesi
  • Alanın Metrekaresi
  • Kullanılacak Üç Boyutlu Görsel Kalitesi

Genel olarak bilgi vermemiz gerekirse üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları metrekare başına 95 Euro dan başlamaktadır. Ancak yukarıdaki etkilere göre uygulama fiyatları değişebilmektedir. Kesin fiyatlar için keşif yapılmalıdır.

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Özelliği Nedir ?

Zemin kaplama uygulamaları ihtiyaca göre bir çok çeşide ayrılmaktadır. Estetik amaçlı kullanılan zemin kaplamalar genellikle alışveriş merkezleri ve mağazalarda önümüze çıkmaktadır. Özellikle müşterilerin ve misafirlerin dikkatini çekmek ve etkilemek için üç boyutlu epoksi zemin kaplama tercih edilmektedir. Firmanın logosu ya da kurumsal kimlik renkleri ile yapılacak bir tasarım ile zemini canlandırmak oldukça kolay. Bunun yanı sıra fabrika ve depolarda ise aşınmaya karşı dayanıklı, tozuma yapmayan epoksi zemin kaplama çeşitleri tercih edilmektedir. Böylece zemin tadilat masrafları en alt düze indirilirken, üretim durdurulmadan uzun süre boyunca zemin kullanılabilmektedir. Ancak fabrika ve depo alanlarında estetik bir kaygı olmadığı için şeffaf epoksi zemin kaplama ya da üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamaları tercih edilmemektedir.

Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir11

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri yapılırken zeminin durumuna göre genellikle 3 kat uygulama yapılmaktadır. Son katta ise 3D Crystal adı verilen, parlak ve görseli canlı gösteren bir malzeme kullanılmaktadır. Bu katın hemen altında ise seçtiğiniz görsel yer alacaktır. Diğer katmanlarda epoksi reçine yani epoksi yapıştırıcı kullanılmaktadır. Böylece zemin aşınmaya karşı oldukça dayanıklı bir hale gelmektedir.

Epoksi Kaplama Maliyetlerine Neler Etki Eder ?

Zemin kaplama uygulamalarında kullanılacak olan malzemeler ve alanın metrekaresi maliyete en büyük etkisi olan değişkenlerdir. Bu noktada üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları belirlenirken kesinlikle alanda keşif yapılmalıdır. Yapılacak olan keşif ile alandaki zeminin durumu detaylı bir şekilde incelenmektedir. Yapılacak incelemeler sonucunda ise ne kadar malzeme kullanılacağı rahatlıkla belirlenmektedir. Belirlenen iş planına sadık kalınarak titiz bir şekilde zemin kaplama uygulamaları yapılarak sağlıklı bir üç boyutlu epoksi zemin elde edilmektedir.

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları diğer epoksi kaplamalara göre biraz daha maliyetli olsa da en çok dikkat çeken uygulamadır. İstenilen tüm görsellerin işlenerek özelleştirilebilir olması ise zemini dilediğiniz gibi düzenlemeye olanak sağlamaktadır.

Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir3

Üç Boyutlu Epoksi Yaptırmanın Faydaları Nelerdir ?

Bir çok zemin kaplama uygulamasına bakıldığında aralarından en çok dikkat çekeni üç boyutlu kaplamalardır. Bunun nedeni ise zeminde dekorasyona uygun bir biçimde istenilen logo ya da görsellerin rahatlıkla kullanılabilmesidir. Zemindeki farklı görüntüler ve desenler, dekorasyondaki akışı tamamlayacak biçimde yapıldığında ortaya bir bütün olarak estetik bir alan elde etmek mümkündür. Bunun için alanında uzman epoksi zemin kaplama ustaları ile çalışmanız oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda profesyonel bir usta ile çalışarak üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları konusunda uygun seviyelerde anlaşabilirsiniz. Bunun en büyük nedeni ve faydası profesyonel ustaların epoksi malzemelerini doğru ve yeterli düzeyde kullanarak ortaya harika bir zemin çıkarmasıdır. Böylece uygun üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları ile göz alıcı ve estetik bir zemine sahip olabilmenizdir.

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama yaptırmaya başlamadan önce örnekleri incelemek ve dekorasyon önerilerini okumak oldukça yardımcı olacaktır. Bundan dolayı Epoksi Baktım olarak sizlere harika üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerini sunuyoruz. Keyifli incelemeler dileriz.

Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir5 Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir8 Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir9 Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir10 Üç-Boyutlu-Epoksi-Zemin-Kaplama-Fiyatları-Ne-Kadardır-ve-Maliyetleri-Nelerdir11

İlginizi Çekebilecek İçerikler :

3 Boyutlu Zemin Kaplama Neden Tercih Edilir ?

Üç Boyutlu Zemin Kaplama İle Farklı Dekorasyon Uygulamaları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Belirlenir ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Hesaplama

Zemin Kaplama İşlemleri Hangi Zeminlerde Yapılmalıdır ?

Zemin Kaplama Malzemelerini Doğru Seçmek Neden Önemlidir ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Hesaplama Hakkında Sorular :

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Belirlenmeli ?

Bu yazımızda sizlere üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları ne kadardır ve maliyetleri nelerdir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Aklınızda bulunan soruları ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın