Üç Boyutlu Banyo Fiyatları – Zemin Kaplama

3d-banyo-fiyatlari-ve-zemin-kaplama

Evlerimizde arada sırada dekoratif değişiklikler yapma ihtiyacı duyarız. İşte bu noktada karşımıza bir çok farklı dekoratif tasarımlar çıkmaktadır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte oldukça farklı uygulamalar ortaya çıkmıştır. Bunlardan bir tanesi de evlerimizin banyosunda kullanabileceğimiz ve uygulanan alanı oldukça keyifli bir yere dönüştüren üç boyutlu banyo ve üç boyutlu banyo zemin kaplamadır. Böylece evinizde çok farklı bir dekoratif bakış açısı yaratabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere evinizi güzelleştirebilmeniz için yaptırabileceğiniz üç boyutlu banyo fiyatları ve zemin kaplama fiyatlarını paylaşacağız.

Banyonuzda Farklı Bir Bakış Açısı Yaratın

Evlerimizin hijyenik alanları banyolar genel olarak fazla ışık alan bölümler değildir. Bundan dolayı iyi bir şekilde ışıklandırılmalıdır. Eğer ışıklandırmalar yeterli değilse duvarda ya da zeminde yapılacak küçük dokunuşlar ile huzurlu ve güvenilir bir ortam yaratma şansınız olacaktır. 3D banyo uygulamaları ile istediğiniz üç boyutlu resmi ya da deseni zemine ya da duvara işlemenize olanak vererek, farklı bir bakış açısı yaratabilirsiniz. Genel olarak deniz ve kumsal görselleri kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ışık almayan banyoyu genişletmek ve daha ferah bir görünüm kazandırmaktır.

uc-boyutlu-banyo-fiyatlari4 uc-boyutlu-banyo-fiyatlari5

Üç Boyutlu Banyo Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Banyonuza üç boyutlu epoksi kaplama uygulaması yaptırmadan önce fiyatları detaylı bir şekilde incelemek yapılacak en doğru hareket olacaktır. İnternet üzerinden hem üç boyutlu banyo örneklerini inceleyebilir hem de ortalama bir fiyat çıkarma şansınız olacaktır. Üç boyutlu banyo fiyatları belirlenmesinde ise en büyük etken uygulamanın yapılacak olduğu alanın m2 sidir. M2 hesaplaması ile , ne kadar epoksi boya ve epoksi reçine kullanılacağı hesaplanarak toplam maliyet belirlenmektedir. Üç boyutlu banyo fiyatları işlemi yapacak olan ustaya göre de değişebilmektedir.

Bununla birlikte nasıl bir üç boyutlu banyo istediğinizi de usta ile işlemlere başlamadan önce konuşmanız fiyatı sabitleyen etkenlerdendir. Bu noktada ustanın alanı önceden keşfetmesi ve görmesi sabit bir fiyatlama için oldukça faydalı olacaktır. Aynı zamanda yapılacak olan işlemlerin planlaması yapılarak titiz bir şekilde çalışma için başlangıç yapılmalıdır. Böylece ilerleyen süreçte bir sorun çıkması engellenmekle birlikte üç boyutlu banyo fiyatları sabit bir şekilde kullanılabilir.

Islak Zeminlerde Dayanıklı 3D Epoksi Kaplama

Üç boyutlu banyo kaplama işlemleri için kullanılan 3D epoksi kaplamalar oldukça dayanıklıdır. Islak zeminlerde oldukça uzun süre kullanılabilir ve hiç bir aşınma yada yıpranma sorunu yaşanmayan 3D epoksi kaplamalar banyo alanı dışında bir çok zeminde kullanılabilmektedir. Bu alanlara en iyi örnek havuz zeminleridir. Otellerin özel havuzlarındaki zeminlerde logonun zemine işlenmesi ile kullanılan 3D epoksi zemin kaplama hem esetik bir görünüm sağlar hem de dayanıklı yapısı ile oldukça uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

uc-boyutlu-banyo-fiyatlari uc-boyutlu-banyo-fiyatlari2

Gönül Rahatlığı İle Kullanılabilir

3D banyo ve epoksi zemin kaplama işlemleri sadece evlerimizde değil , hastanelerde ve okullarda da oldukça fazla kullanılan kaplamalardır. Bunun nedeni ise , kullanılan malzemelerin toz tutmaması , oldukça kolay temizlenebilir olması ve hijyeni uzun süre boyunca sağlayabilmesidir. Bu özelliği ile 3D epoksi zemin ve duvar kaplama uygulamaları güvenilir bir şekilde kullanılabilmektedir. Estetik bir banoya sahip olurken hem de kolay temizlenebilir hijyenik bir alana da sahip olmuş olacaksınız. Bunun yanı sıra profesyonel ve alanında uzman bir üç boyutlu banyo ustası ile çalışmanızda doğru ve sağlıklı bir banyo kaplama yaptırmanız için oldukça önemlidir.

3D Banyo Hijyenik Midir ?

Evin en hijyenik ve temiz olması gereken bölümlerinden olan banyo özel epoksi malzemeleri ile kaplanarak oldukça hijyenik bir hale getirilmesi mümkündür. Üç boyutlu epoksi zemin kaplama, anti-bakteriyel malzemeler ile üretilmektedir. Bu özelliği ile gönül rahatlığı ile banyoda ya da mutfakta kullanılabilmektedir. Hijyenik olmasının yanı sıra estetik görünümü ile de öne çıkan 3D banyo kaplamaları, hayalinizdeki evinize sahip olmanız için atabileceğiniz bir adımdır.

ucboyutluepoksibanyoornek

Üç boyutlu banyo kaplama uygulamalarından sağlıklı bir sonuç alınabilmesi için profesyonel ve tecrübeli ekipler tarafından yapılması gereklidir. İşlemler sırasında yapılacak en küçük bir hata ilerleyen süreç içerisinde büyük problemlere neden olabilmektedir. Aynı zamanda profesyonel ekipler ile çalışarak uygun üç boyutlu banyo fiyatları ile kaplama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Bunun nedeni ise tecrübeli olan ekiplerin 3D banyo zemin kaplama için kullanacağı malzemeleri tutarlı ve dengeli bir şekilde kullanabilecek olmasıdır. Bir epoksi zemin kaplama yapım sürecinde malzeme miktarının doğru hesaplanması gerekir.

Neden 3D Banyo Kaplama Yaptırılmalıdır ?

Epoksi zemin kaplama uygulamaları sadece estetik açıdan değil, dayanıklı yapısı ile de oldukça kullanışlıdır. 3D banyo yaptırmanın en büyük faydası istediğiniz herhangi bir görüntüyü zemine işleyebilecek olmanızdır. Buna ek olarak epoksi kaplamalar kimyasal ve fiziksel hasarlara karşı çok uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda normal bir banyo zemini sürekli kir tutmakta ve temizlenmesi gerekmektedir. Epoksi yüzeyi ise kirlerin tutunamayacağı bir ortam sağlamaktadır. Böylece kolay bir şekilde temizlenmektedir.

ucboyutluzeminkaplamayunusornegi 3depoksizeminkaplamasiyahvebeyazornek

3D banyo kaplama yaptırmanın avantajları oldukça fazladır. Banyonuz için epoksi kaplama uygulaması yaptırmadan önce avantajlarını ve 3D banyo kaplama örneklerini detaylı bir şekilde incelemenizde fayda vardır. 3D banyo yaptırmanın faydaları şunlardır ;

  • Güvenle kullanabileceğiniz hijyenik zemin
  • Kolay temizlenebilen yüzey
  • Fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı
  • Uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım
  • Özelleştirilebilir görsel zemini
  • Canlı ve solmayan renkler

Bu yazımızda sizlere üç boyutlu banyo fiyatları ve üç boyutlu epoksi zemin kaplama hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Aklınızdaki soruları ve üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Epoksi Baktım olarak profesyonel zemin kaplama hizmeti vermek için biz daima hazırız.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın