DWQA QuestionsKategori: Üç Boyutlu Epoksi Zemin KaplamaÜç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmanın Zararları Var mıdır ?
Ahmet asked 4 ay ago

Ofisimizin girişine üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile firmamızın logosunu yerleştirmek istiyoruz. Ancak ofis girişinde hali hazırda halıfleks bulunmakta. Üç boyutlu zemin kaplama uygulamaları zemine herhangi bir zarar verir mi ?

1 Cevap
En İyi Cevap
Epoksi Baktım Staff answered 4 ay ago

Merhabalar, sorunuz için teşekkür ederiz. Üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile ilgili en çok merak edilen soruların arasında zemine bir zarar verip vermediği gelmektedir. Epoksi Baktım tecrübeli ustası Eyüp ustadan sorunuzun yanıtını sizlere aktarmaya çalışacağız.

Tüm epoksi zemin kaplama uygulamalarından önce zeminde keşif ve inceleme yapılması oldukça önemlidir. Zeminin durumu ve sertliği ne kadar malzeme kullanılacağını belirlemektedir. Aynı zamanda zemindeki hali hazırdaki uygulamaların temizlenmesi için de keşif yapılması zorunludur. Ofisinizde bulunan halıfleks uygulamasının epoksi zemin kaplama öncesinde kaldırılması ve beton zemine ulaşılmalıdır. Bu noktada halıfleks kaldırma işleminin oldukça dikkatli ve titiz bir biçimde yapılması da önemlidir.

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Nerelerde Kullanılabilir ?

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri doğrudan beton zemine, var ise hazırdaki epoksi zemine ya da başka bir seçenek yok ise fayansa uygulanabilmektedir. Genellikle ofislerin girişlerinde ya da alışveriş merkezlerinde mağaza içerisinde ya da girişinde tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise misafirlerin veya müşterilerin dikkatini çekmek veya etkilemektir. Üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamalarında istenilen herhangi bir görsel zemine rahatlıkla işlenebilir. Bu epoksi işlemi öncesinde çeşitli örnekleri inceleyerek fikirler edinmeniz faydalı olacaktır.

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama uc-boyutlu-epoksi-zemin-kaplama-soru-ornekleri
Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmanın Zararları Var Mıdır ?

Zemin kaplama uygulamalarında profesyonel ve işini titizlik ile yapan ustalar ile anlaşmak oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise özellikle üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri sırasında uygulamaların dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğidir. İşlemler sırasında yapılacak en küçük bir hata ileride büyük sorunlara yol açabileceği için keşif sırasında yapılan iş planına sadık bir çalışma yapılması önemlidir. Doğru şekilde yapılan bir üç boyutlu epoksi zemin kaplama hiç bir şekilde zemine ya da alana zararı olmamaktadır. Gönül rahatlığı ile profesyonel epoksi ustaları ile çalışabilirsiniz.
İlginizi çekecek üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.