DWQA QuestionsKategori: Epoksi Zemin KaplamaYazar "samedcebi"Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Belirlenir ?
Samed Cebi Staff asked 3 ay ago

Merhaba, satın alma departmanında çalıştığım firma için epoksi zemin kaplama fiyat araştırması yapıyorum. İlk başta ofisimizin zemini kaplatmayı düşünüyoruz. Daha sonrasında firmanın depo zeminlerini de kaplamayı planlıyoruz. Ancak epoksi zemin kaplama fiyat hesaplanırken nasıl hesaplandığı hakkında bir kaç bilgi paylaşırsanız çok sevinirim.

1 Cevap
En İyi Cevap
Epoksi Baktım Staff answered 2 ay ago

Merhaba Samed Bey,
Epoksi zemin kaplama fiyatları uygulanacak çeşide ve zemine göre değişebilmektedir. Doğru bir şekilde epoksi zemin kaplama fiyatları hesaplanabilmesi için zeminde keşif çalışmaları yapılmalıdır. Keşif sırasında zeminin durumu ve kalınlığı incelenecektir. Bu inceleme sayesinde ne kadar epoksi zemin kaplama malzemesi kullanılacağı da hesaplanabilmektedir. Bunlara ek olarak eğer zeminde farklı uygulamalar ya da kimyasal malzemeler var ise bunların temizlenmesi de gerekecektir.

Epoksi zemin kaplama işlemleri öncesinde eğer temizleme işlemi gerekiyor ise bu etken de zemin kaplama fiyatlarına etki etmektedir. Epoksi zemin kaplama işlemleriniz için kesinlikle profesyonel ve tecrübeli ekipler ile çalışmanız önemlidir. Bunun nedeni ise hem uygulamaların doğru bir şekilde yapılıp kısa sürede bozulmasını engellemek hem de doğru bir şekilde epoksi zemin kaplama fiyatlarının hesaplamaktır.  Eğer tahmini epoksi zemin kaplama fiyatı hesaplamak isterseniz müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız epoksi zemin kaplama fiyatları modülünü kullanabilir ve alanın metrekaresine göre fiyat hesaplayabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Hesaplama

Bu hesaplama modülü içerisinde yapacağınız hesaplamalar tahmini olacaktır. Kesin epoksi zemin kaplama fiyatları alabilmek için bize numaranızı bırakabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz alanda keşif yaptıktan sonra sizlere net epoksi zemin kaplama fiyatlarını sunacaktır..

Umarız size yardımcı olabilmişizdir. Daha detaylı sorularınız için bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.