Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama Nerelerde Tercih Edilir ?

Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir1-1

Hayatımızın büyük bir alanında etkili olan zeminler zaman içerisinde aşınmaya yüz tutabilir ve eskisi gibi performans gösteremeyebilir. Özellikle fabrika ve depo gibi alanlarda zemin aşınması oldukça fazla olmaktadır. Gün içerisinde bir çok fiziki yüke maruz kalan zeminler, özelliğini kaybederek bir çok soruna yol açmaktadır. Bunun gibi sorunlara karşı geliştirilen portakal desenli epoksi zemin kaplama işlemleri aşınmaya karşı yüksek dayanıklılığı ile fabrika vb. alanlarda en çok tercih edilen zemin kaplama çeşidi olmaktadır. Bu yazımızda sizlere portakal desenli epoksi zemin kaplama nerelerde tercih edildiğini ve nasıl kullanıldığını anlatmaya çalışacağız.

Fiziksel ve Kimyasal Etkilere Karşı Dayanıklı Zemin Kaplama

Portakal epoksi zemin kaplama uygulamaları zeminin yüksek aşınmaya uğradığı alanlarda tercih edilen bir zemin kaplama çeşididir. Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmesinin yanı sıra kolay temizlenebilir olması ile de tercih sebebi olmaktadır. Bununla birlikte portakal desenli epoksi zemin kaplama yaptırarak zemin tadilat masraflarınızı en alt düzeye indirerek para tasarrufu yapma şansınız olacaktır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü performansı ile kullanabileceğiniz ve sorun çıkartmayan yapısı ile endüstriyel kullanıma en uygun kaplamadır.

Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir4

Kaymaz Zemin İçin Portakal Desenli Epoksi Tercih Edebilirsiniz

Yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda ve ıslak zeminlerde portakal desenli epoksi zemin kaplama yaptırarak kaymaz bir zemin elde edebilirsiniz. Yüzeyinin portakal kabuğuna benzemesi ile yüzeydeki kayma olasılığını sıfıra indiren portakal desenli epoksi zemin kaplamalar , yaya geçitlerinde ve otoparklarda da kullanılabilmektedir. Otopark zemin kaplama işlemlerinde araç trafiğine göre 3 katman olarak da uygulanabilmektedir. Bununla birlikte hijyenik bir yapıya sahip olması ile temizliğinin oldukça kolay olması da kullanılma sebeplerinden birisidir.

Geniş Renk Çeşidi ve Estetik Görünüm

Portakal desenli epoksi zemin kaplamalar oldukça geniş bir renk çeşidine sahiptir. Böylece uygulamanın yapılacağı alana uygun bir renk seçilerek genel dekorasyon ve atmosferi bozmadan zemin kaplama işlemleri yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tam mat ve yarı mat olarak uygulanabilmesi uygulanabilen alanı oldukça genişletmektedir. Alışveriş merkezlerinin otoparklarında ya da mağazaların depo bölümlerinde de hijyenik ve kolay temizlenebilir yapısından dolayı portakal desenli epoksi zemin kaplama kullanılmaktadır.

Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir6

Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları arasında en ekonomik ve en uygun fiyatlara sahip olarak en geniş kullanım alanına sahip portakal epoksi zemin kaplama uygulamaları olmuştur. Kaplama işlemlerinin kolayca uygulanabilmesi fiyatının ekonomik olmasına en büyük etkenlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda uzun süre kullanımı sayesinde diğer zemin kaplama çeşitleri arasında en çok para tasarrufu yapabileceğiniz portakal epoksi zemin kaplama uygulamaları farkını ortaya koymaktadır.Portakal epoksi zemin kaplama fiyatları ile diğer zemin kaplama çeşitlerinden daha çok tercih edilmesini sağlamıştır.

Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip portakal desenli epoksi zemin kaplama yaptırmadan önce kesinlikle kullanım alanlarındaki portakal epoksi zemin kaplama örnekleri incelemeniz önemlidir. Bir çok farklı alanda kullanılan ve farklı uygulama şekilleri olması ile de bir çok örneği görebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz portakal desenli epoksi zemin kaplama örnekleri inceleyerek kullanım alanlarını daha rahat anlayabilirsiniz.

Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir8 Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir9 Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir10 Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir2 Portakal-Desenli-Epoksi-Zemin-Kaplama-Nerelerde-Tercih-Edilir3en-guzel-epoksi-ornekleri (6) en-guzel-epoksi-ornekleri (21)

Bu yazımızda sizlere portakal desenli epoksi zemin kaplama nerelerde tercih edildiğini anlatmaya ve örnekler ile çeşitlendirmeye çalıştık. Aklınızdaki soruları ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın