Ofisinizde Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmak İçin 7 Neden

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden

Ofisler günümüzün büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz alanların başında gelmektedir. Evlerimizin dekorasyonu kadar ofis dekorasyonu da çalışanların motivasyonları için önemlidir. Ofis çalışanlarını motive ederek yaptıkları işleri sevmeleri ve odaklanmalarını sağlamak için çeşitli dekoratif dokunuşlar yapılabilmektedir. Bu noktada ofis zeminleri her ne kadar fark edilmese de dekorasyona en çok katkıda bulunan birimlerdir. Ofisiniz için epoksi zemin kaplama yaptırarak bir çok yenilik yapma şansınız vardır. Bu yazımızda sizlere ofisinizde epoksi zemin kaplama yaptırmak için 7 neden paylaşıyoruz.

1 – Çalışanlarınızın Motivasyonunu Yükseltin

Ofis dekorasyonunda açık renk ve motive eden renklerin kullanılması oldukça önemlidir. Bu noktada oyuna dahil olan epoksi zemin kaplamalar , renk seçeneği ile tam olarak ofisinizde istediğiniz atmosferi yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda epoksi zemin kaplama rahat kullanımı sayesinde ofis ortamına olumlu bir enerji yayacaktır.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden8   Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden4

2 – Ofisinizi Bölümlendirebilirsiniz

Ofislerde birden fazla alanda çalışanlarınız olabilir. Her departmanı ve alanı farklı bir bölümde toplayarak çalışanların odaklanmasını arttırabilirsiniz. Aynı zamanda benzer alanların birbirlerine yakın olması da bölümler arası iletişimi arttıracaktır. Böylece firma içi iletişim daha sağlıklı ve sağlam olacaktır. Ofis zemin kaplama ile zeminde farklı renkler ile departmanların bölümleirni belirgin hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda çalışma alanlarını ve dinlenme alanlarını farklı epoksi zemin kaplama ile yaparak çalışma performansını da arttırabilirsiniz.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden5  Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden6

3- Misafirlerinizi En iyi Şekilde Karşılayın

Epoksi zemin kaplamalar ile ofisinizin bekleme salonunu farklı bir dekorasyon ile düzenleyebilirsiniz. Zeminin ve duvarların bütünleştiği dekorasyonlar her zaman daha şık durur. Böylece misafirleriniz bekleme salonunda keyifle vakit geçirebilir. Bunun yanı sıra üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile ofis girişine firmanızın logosunu işleyebilirsiniz. Böylece misafirlerinize güçlü bir firma izlenimi verebilirsiniz.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden10

4- Sıradışı Dekorasyon İle Öne Çıkın

Farklı bir tasarıma ve dekorasyona sahip ofisler daima dikkat çeker. Örnek olarak Google’ın San Francisco’daki ana merkezi bu duruma en iyi örnektir. Oldukça farklı bir ofis tasarımı ve dekorasyonu ile haberlere konu olan bu ofiste oldukça şaşırtıcı dekorayonlar dikkat çekiyor. Ofis çalışanlarının büyük bir istek ile çalışmaya gelmesi firmanın başarısını arttırmaktadır. Sıradışı dekorasyonlar için epoksi zemin kaplamalar kullanılabilmektedir. Renkli tasarımların yanı sıra üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile istenilen tüm 3D görseller zemine işlenebilmektedir.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden3

5 – Etkileyici ama Hijyenik Bir Zemine Sahip Olun

Epoksi zemin kaplamaları diğer zemin kaplama çeşitleri ile kıyasladığımızda estetik olmasının yanı sıra hijyenik ve kolay temizlenebilir olması öne çıkan bir özelliktir. Yüzeyindeki bakterilerin ve kirlerin kolaylıkla temizlenebilmesi sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden9 Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden7

6- Ofis İçi İletişimi Arttırın

Yapılan araştırmalara göre çalışma ortamlarında belirli dekorasyonları kullanarak firma içerisindeki çalışanların iletişimlerini olumlu yönde geliştirmek mümkündür. Bunun için öncelikle çalışma ortamının iletişime uygun bir hale getirilmesi gereklidir. Dekorasyon içerisinde olumlu renkleri kullanmak yapılacak en iyi işlem olacaktır. Aynı zamanda çalışanların rahat hareket edebildikleri alanlar kendilerini rahat hissetmeleri ve iletişime daha açık olmalarını sağlayacaktır. Şeffaf epoksi zemin kaplama ile ofisinizi rahat bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden11

7- Firma Kişiliğini Ofise Yansıtın

Firmanızın renklerini ve sembollerini ofiste kullanmanız oldukça önemlidir. Ofiste zaman geçirenlerin firmanızı daha iyi tanımasına ve kendilerini özdeşleştirmesine yardımcı olacaktır. Sadece duvarlarınızda değil, epoksi zemin kaplama uygulamaları ile sembolleri ve şekilleri yere yansıtmanın iyi bir fikir olacağını söyleyebiliriz. Eğer firmanız reklam benzeri bir sektörde çalışıyor ise eğlenceli bir ofis yaratmak en iyi seçenek olacaktır. Ancak firmanız ciddi bir inşaat firması ise daha ağır tonlarda dekorasyon ve zemin kaplama yaptırmanız faydalı olacaktır.

Ofisinizde-Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptırmak-İçin-7-Neden2

 

Sizlerde ofisinizi güzelleştirmek ve çalışanlarınızın motivasyonlarını arttırarak fark yaratmak istiyorsanız epoksi zemin kaplama uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda ofisinizde epoksi zemin kaplama yaptırmak için 7 nedeni sizler ile paylaştık. Aklınızdaki sorular için ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın