Ofis Epoksi Zemin Uygulaması Neden Olmalı ?

ofis epoksi

Ofis Epoksi Zemin Uygulaması

Günümüzde inşaat sektörü önemini korumakla beraber  farklı arayışlar ve istekler doğuyor.Uzun ömürlülük,fiyat ve görünüm aranan en temel noktalardandır.

Epoksi zemin uygulaması bir çok alanda kullanıldığı  gibi ofislerimizde de farklı çeşitleri ile tercihlerimiz arasına girebiliyor.Bu yazımızda sizlere ofis epoksi zemin çeşitlerinden ,temizliğinden ve artılarından bahsediceğiz.Keyifle okumanız ve  katkı görmeniz dileğiyle…

ofis epoksi zemin kaplama ofis epoksi zemin kaplama ofis epoksi zemin kaplama ofis epoksi zemin kaplama

Ofislerin estetik ve bakımı kolay döşeme uygulamalarına ihtiyacı vardır.Ofis zemininin ilk günkü canlılığında ve dayanıklılığında olması gerekir.

Yeni bir ofis açan iş sahipleri her şeyin yeni kalması niyetinde ve çabası içindedir.Dolayısıyla çalışanlarından da aynı özveriyi beklerler.Bu niyet her zaman yerinde kalsa da insanlık hali tersi durumlar da gerçekleşebiliyor.

Örneğin bir halıya bir içicek veya yemek döküldüğü zaman çok iyi bir şekilde temizlenmelidir; aksi halde kötü bir görünüme hatta o ortamda çalışmayı olumsuz etkileyebilicek bir kokuya yol açabilir.

Temizlik de ucu açık bir konu olduğu gibi  bir halının 0 haline gelmesi, halı yıkama firmasını arattırıcak seviyeye,sizi  maddi bir durumla karşılaşma olasılığına itebilir.

Ofis Epoksi Zemin Kaplamasını Temizlemek Dert Mi ?

Şimdi bir epoksi zemin kaplaması temizliğine bakalım.Temizliği son derece kolaydır.Islak bir bezle kolaylıkla eski haline gelebilir.Böylelikle çalışanlar ofislerinde  yeme-içme konusunda tedirgin olmazlar ve  temiz ve güzel görünümlü bir ortamda çalışmaya devam ederler.

Güzel görünüm demişken bir de çeşitlerine göz atalım.

Bir çok şirket, şirket renklerinin ofisinde bulunmasını ister.Bir şirket kendi logosunu ve rengini kolaylıkla epoksi zemin üzerine uygulatabilir.Bu renk ve logonun halılarda veya diğer zemin türlerinde kullanılması zordur mesela kendi logonuzun ve şirket renginizin olduğu bir parke yaptırmanız çok maliyetlidir veya bir halı yaptırdığınızı düşünürsek solması ve yıpranması kaçınılmazdır veya  kirlenmesi durumunda temizlenmesi için gereken maliyeti unutmamak gerek.

ofis epoksi zemin kaplama ofis epoksi zemin kaplama

Epoksi Sistemlerin Unutulmaması Gereken Özellikleri

Epoksi sistemlerin bir diğer özelliği elektriksel iletkenlikleridir.Bu özellik ile elektriksel dayanımlarımları yüksek derecededir.Elektriksel iletkenliğin  istendiği kondaktif zemin uygulamalarında ise farklı bir yapıda olan epoksi kullanılır.

Epoksi sistemler eksizdir.İstenilen yerlere  eksiz, tek parça olarak uygulanabilir.Kesme-biçme olmadığı için fire verme durumuyla karşılaşmazsınız.

Epoksi sistemler çevre standartları ile ilgili olarak sıvı geçirmez özelliğe sahiptir.ISO 14001 kapsamında nitelikli bir malzemedir.

Ve Sonuç…

Eğer ofisinizi  su bastıysa parkelerdeki şişme ya da halılardaki kirlenme yıpranma durumu söz konusu olmaz.

Epoksi zemin ile su baskınlarına rahatlıkla kafa tutabilirsiniz,cebinize katkıda bulunabilirsiniz.

ofis epoksi zemin uygulaması ofis epoksi zemin kaplama

Bu yazımızda ofis epoksi uygulamasının olumlu yönlerinden ve genel olarak epoksi özelliklerinden örneklendirmeler yaptık.Ofiste Epoksi Zemin Neden Kullanmalıyız ? sorusuna cevap vermeye çalıştık.Aklınızdaki sorular ve epoksi zemin kaplama fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın