Metalik Epoksi Boya Nedir ve Neden Tercih Edilir ?

Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir

Mağaza ve showroomlarda etkileyici ve satışa yönelik bir dekorasyon kullanmak müşterileri kazanmak için doğru bir adım olacaktır. Estetik görünen bir mekanda insanlar uzun süre vakit geçirmek ve satın alma işlemlerini gerçekleştirmek isterler. Bu noktada mekan dekorasyonuna uygun bir biçimde zeminin tasarlanması gereklidir. Metalik epoksi boya tam olarak da bu ihtiyaç için üretilmiş bir boyadır. Epoksi zemin kaplamanın son katı olan metalik epoksi boya farklı ve etkileyici görüntüsü ile mekan atmosferini oldukça olumlu etkileyecektir. Bu yazımızda sizlere metalik epoksi boyanın neden tercih edildiğini ve metalik epoksi boya örneklerini sunacağız.

Dekorasyona Estetik Derinlik Katmak

Metalik epoksi boya diğer zemin kaplama malzemeleri arasında oldukça farklı bir konumdadır. Renk çeşidi ve desenleri ile ön plana çıkmasının yanı sıra dekorasyonları tamamlayıcı bir özelliği bulunmaktadır. Tüm epoksi zeminler gibi dayanıklı olması da ek olarak avantajlı özelliklerinden birisidir. Metalik epoksi boyanın tercih edilmesinin en büyük nedeni alana derinlik katabilmesidir. Standart epoksi boyalardan farklı olarak desenli bir renge sahip olması zemini etkileyici kılmaktadır. Bununla birlikte genel olarak bulutlu bir desen kullanılsa da , farklı boyama teknikleri ile bambaşka dekorasyonlar elde edilebilmektedir. Aynı zamanda ofis zemin kaplama uygulamalarında oldukça fazla tercih edilmektedir.

Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir6

Metalik Epoksi Boya Ustalık İster

Diğer epoksi zemin kaplamalara göre oldukça titiz bir çalışma isteyen metalik epoksi boya kaplama teknik olarak da diğerlerinden farklıdır. Metalik epoksi boya yaptırmak isteyenlerin internet üzerinden uzman bir ekip ile görüşmesi oldukça faydalı olacaktır. İşlemler öncesinde alanda keşif yapılarak istenilen şeklin ve rengin belirlenmesi önemli bir aşamadır. Daha sonrasında uzman epoksi zemin kaplama ekibine istenilenler anlatıldıktan sonra iş planlamasına ve malzeme hesaplaması yapılmalıdır. Böylece tasarruflu bir şekilde epoksi zemin kaplama malzemeleri ile yaptırmak mümkündür. Bununla birlikte keşif sırasında yapılan iş planına sadık kalan epoksi kaplama ekibi işini büyük bir titizlik ile yapmalıdır. Hayalinizdeki dekorasyon ve zemine kavuşmak için alanında uzman ve tecrübeli bir metalik epoksi boya kaplama ekibi ile çalışmanız son derece önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Metalik Epoksi Boya Örnekleri

Metalik epoksi boya uygulamalarının bir çok örneği ve farklı tasarımı ile karşılaşmak mümkündür. Yapımı esnasında farklı bir işleme sahip olması ile özelleştirilebilir olması tercih sebebidir. Firmanızın showroomuna uygun bir şekilde özelleştirilerek müşterilerinizi etkilemeniz oldukça kolay olacaktır. Sadece mağazalarda değil, özel alanlarda, ofislerin giriş bölümlerinde, evlerin oturma salonlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak kaplama işlemlerine başlamadan önce internet üzerindeki bir çok metalik epoksi boya örnekleri incelemeniz daha rahat karar vermenizi sağlayacaktır. Daha rahat karar verebilmeniz ve karşılaştırma yapabilmeniz için en güzel ve en çok tercih edilen metalik epoksi boya örneklerini bir araya getirdik. Keyifle incelemeniz dileğiyle…

Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir14 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir12 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir11 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir10 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir8 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir7 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir5 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir4 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir3 Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir2

Metalik Epoksi Boya Fiyatları Nasıl Belirlenmelidir ?

Epoksi zemin kaplama işlemleri ustalık isteyen uygulamalardır. Ancak metalik epoksi boya uygulamaları farklı bir teknik gerektirdiği ve daha titiz çalışılması gerektiği için farklı bir konumdadır. Bunu en iyi metalik epoksi boya fiyatlarından anlayabiliriz. Aynı zamanda metalik epoksi boya uygulamaları kişiye özel uygulanabildiği için özel bir çalışma yapılması gereklidir. Bu özel çalışmalar epoksi boya işlemlerine de farklı bir şekilde yansımaktadır. Aynı zamanda standart epoksi zemin kaplamalarda kullanılan katmanlara göre daha çok katmana sahip olması da malzeme kullanımını arttırmaktadır. Metalik epoksi boya fiyatları 35 – 45 Euro arasında değişmektedir. Ancak kesin bir fiyat verilebilmesi için kesinlikle alanda uzman epoksi kaplama ekibimiz tarafından keşif yapılması gereklidir.

Metalik-Epoksi-Boya-Nedir-ve-Neden-Tercih-Edilir13

Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel metalik epoksi boya uygulama örnekleri ile ilgili videomuzu aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler…

Bu yazımızda sizlere metalik epoksi boyanın neden tercih edildiğini ve nerelerde nasıl kullanıldığını göstermeye çalıştık. Aklınızda bulunan sorular ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak uzman epoksi ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın