Keyifle İnceleyebileceğiniz Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

uc-boyutlu-epoksi-zemin-kaplama-ornekleri-baslik-yazi

Yaşadığımız ve çalıştığımız alanalarda ortamın düzenli ya da estetik gözükmesi isteriz. Böylece ortamda bulunurken daha çok keyif alabiliriz ve tekrar o ortamda bulunmak için can atarız. Evimizde ya da iş yerimizde etkili değişiklikler ile farklı dekorasyonlar elde edebilmekteyiz. Sıra dışı veya sade dekorasyonların insanlar üzerinde birden fazla farklı etkisi olabilmektedir. Bu doğrultuda yapılan en önemli dekoratif değişimlerden birisi de zemin değişikliğidir. Özellikle son yıllarda bir hayli dikkat çeken üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri inceleyerek ve bu  uygulamalar ile ortamda büyük bir değişim yaratma şansınız vardır. Yeni bir değişim yapmadan önce internet üzerinden bir çok örneği incelemeniz karar vermenize yardımcı olacaktır. Epoksi Baktım olarak sizlere keyifle inceleyeceğiniz ve kararınızı almanızda kolaylık sağlayacak 40 adet üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri sunuyoruz.

Yaşadığınız Ortama Yenilik Getirin

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamaları ile yaşadığınız alana bir çok yenilik getirebilirsiniz. Standart zemin kaplamalarının yanı sıra epoksi zemin kaplama işlemlerinin dayanıklı ve estetik olması en çok öne çıkan özelliklerden biridir. Bu özellikleri ile oldukça uzun süre kullanılabilir ve bakım istememektedir. Bakım masrafı olmaması ile tasarruf sağlayan üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri ve çeşitleri ile sadece evlerde değil ofislerde kullanımı da yaygındır.
Mufak zeminlerinde kullanılan epoksi zemin kaplama uygulamaları , farklı görsellerin zemine işlenmesi ile dekorasyona uygun bir biçimde uygulanabilmektedir. Bununla birlikte hijyenik ve kolay temizlenebilir olması ile de mutfak zeminlerinde gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Evlerin çeşitli bölümlerinde güzel bir görünüm sağlaması ile hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz alanlardan keyif almanızı sağlayacaktır. Uzun süre boyunca aynı dekorasyon kullanılan bölümlerde bir süre sonrasında insan psikolojisi olumsuz etkilenebilmekte ve yaşadığı ortamdan uzaklaşmak istemektedir. Bunun önüne geçmek ve hayatta küçük değişiklikler ile zevk almak için tercih edilen üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri ve uygulamaları estetik olarak evlere en uygun kaplama işlemleridir.

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz15 

Mağaza Zeminlerinde En Verimli Zemin Kaplama

Alışveriş merkezlerinde gezerken muhakkak denk geldiğiniz ve oldukça fazla kullanılan üç boyutlu epoksi zemin kaplamalar, müşterilerin ilgisini çok rahat bir şekilde çekebilmektedir. Mağazaların giriş zeminlerinde farklı tasarımlar kullanılarak uygulanabilen bu kaplamalar en çok tercih edilen uygulamadır. İlgi çekici olmasının yanı sıra alışveriş esnasında rahat bir zemin sağlayarak müşterilerin keyifli bir alışveriş geçirmesini de sağlamaktadır. Aynı zamanda üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri arasından seçilenler sayesinde marka ile ilgili istenilen görseli zemine yansıtılarak, müşterilerin algısında güçlü bir marka imajı yaratılmaktadır. Sürekli tekrar edilen görseller ile müşterilerin satın alma davranışa büyük bir etki bırakmak mümkündür.

Oldukça fazla ziyaretçilerin olduğu binalarda zemin oldukça kolay aşınmakta ve bir çok masraf ortaya çıkmaktadır. Bunun önüne geçilmesi büyük bir tasarruf sağlıyabildiği gibi binanın çalışma sürecinin bozulmadan sürekli bir şekilde devam etmesine de olanak sağlamaktadır. Büyük alışveriş merkezlerin zeminlerinde estetik ve dayanıklı olması ile tercih edilecek ilk uygulama üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamalarıdır. Ofislerde kullanımı ile ilgili üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerimizi aşağıda keyifle inceleyebilirsiniz.

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz19 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz27 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz18

Açık ve Kapalı Alanda Güvenle Uygulanabilir

Epoksi zemin kaplama uygulamaları diğer zemin kaplamalara göre bir diğer avantajı ise açık ve kapalı tüm alanlarda yüksek dayanıklılığa sahip yapıda olmasıdır. Basketbol sahalarında rahatlıkla kullanılabilen üç boyutlu epoksi zemin kaplama ile sahaların kenarlarında veya spor kompleksinin çevresinde klüp logolarını ve görsellerini zemine yerleştirmek oldukça kolaydır. Bakım istemeyen yapısı ile uzun süre dış mekanlarda da tercih sebebi olan üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemleri etkili bir reklam ve tanıtım aracı olarak da kullanılmaktadır.
Her kitlenin görebildiği açık zeminlerde etkileyici ve ses getiren bir tanıtım yapmak istiyorsanız tercihinizi bir açık alanlardaki zemininizi üç boyutlu epoksi zemin kaplamalardan yapmalısınız. Firmanızın gücünü ve imajını doğru bir şekilde müşterilerinize ileterek kazancınızı arttırabilirsiniz. Bir çok açık ve kapalı alanda başarılı üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri görebilirsiniz.

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz41

Oteller İçin En İyi Misafir Karşılama Zemini

Pek çok zeminde güvenilir bir şekilde kullanılabilen üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamalarının en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi de otellerin açık ve kapalı zeminleridir. Giriş ve lobilerde çoğunlukla karşımıza çıkan epoksi kaplamalar karşılama yapmak için en uygun ortamı sağlamakla kalmaz, esetik görünümü ile otel müşterilerini ve misafirlerini kolaylıkla etkilemektedir. Zeminlerde bütün bir resmin, görselin ya da logonun rahatlıkla kullanılabilmesi, geniş alanlarda kullanım avantajı oluşturmaktadır. Üç boyutlu epoksi zemin kaplamalar ıslak zeminlere de uygulanması ile otellerin havuz zeminlerinde kullanılabilecek en iyi malzemelere sahiptir. Çok uzun süre deforme yaşamadan kullanılan epoksi zemin kaplama bu özelliğine bir de otellerin logolarının işlenebilmesi de eklenince , ortaya havuz zemini için harika bir zemin çıkmaktadır. Bunun yanı sıra içerdiği malzemelerin anti bakteriyel olmasından dolayı insan sağlığına hiç bir zararı yoktur. Rahatlıkla havuların zeminlerinde kullanılabilir.

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz21 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz6 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz8

Aşınmayan Dayanıklı Yüzey

Fabrikalarda makinelerin ya da ürünlerin nakliyesinde zemine uygulanan yüksek kuvvet sonucunda zeminlerde derin aşınmalar gerçekleşebilmektedir. Zaman içerisinde tekrar zeminin yenilenmesi veya elden geçirilmesi gereklidir. Bu soruna bir çözüm olarak üretilen epoksi zemin kaplamalar, görsel olarak esetik bir görünüm sunarken , bir yandan da dayanıklılığı ile bakımı kolay yapılabilmektedir. Özellikle soğuk hava depolarında, fabrikalarda ve gıda sanayi tesislerinde uygulanan üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulaması firmalar için büyük tasarruflar sağlarken, çalışanların da keyifli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz47

Anti-Bakteriyel ve Hijyenik Epoksi

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama işlemlerinin bir diğer kullanıldığı alanlar sağlık merkezleri ve hastanelerdir. Bunun nedeni ise anti-bakteriyel yapısı ile üst düzey bir hijyenik ortam sağlamasıdır. Hastanelerin giriş odalarında, hasta bakım odalarında ve hatta ameliyatanelerinde güvenle kullanılan üç boyutlu epoksi kaplamalar okullarda da çocuklarımızın sağlığını korumak için tercih edilmektedir. Bir çok üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri arasından hasteneler için en uygununu seçerek , hastaların kendilerini rahat ve huzurlu hissetmesini sağlamak da kaplamanın faydaları arasındadır.

Sizlere yukarıda faydalarından ve nerelerde kullanılabileceğinden bahsettiğimiz üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri incelemeniz için hazırladığımız görsel galeriyi sunuyoruz. Böylece kafanızda yaptırmak istediğiniz kaplama uygulaması ve tasarımı hakkında daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri inceleyerek evinizin dekorasyonunda yapacağınız değişiklikleri de tasarlayabilirsiniz. İşte keyifle inceleyebileceğiniz üç boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri ;

 

ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz40ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz33 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz31 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz30 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz25 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz25 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz24 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz22 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz20 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz16 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz13 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz9 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz5 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz2 ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz39     ucboyutluepoksizeminkaplamaorneklerimiz51

Bu örneklere ek olarak sizlere özel hazırladığımız üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerini sunduğumuz videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz…

Bu yazımızda sizlere keyifle inceleyebileceğiniz üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerini ve nasıl kullanıldığını göstermeye çalıştık. Epoksi zemin kaplamalar oldukça fazla geniş alanda kullanılabilir olmasının en büyük nedeni birden fazla faydayı malzemelerinde barındırmasıdır. Sadece zeminlerde değil, merdivenler ve masaların kaplamalarında da kullanılabilen üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamaları ile evinizi, ofisinizi ve tüm zeminleri hem güzelleştirirken hem de dayanıklı hale getirebilirsiniz. Aklınızdaki tüm sorular için ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak için bize ulaşabilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın