Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmanın Faydaları Nelerdir ?

Epoksi-Zemin-Kaplama-Yaptirmanin-Faydalari-Nelerdir

Sürekli zaman geçirdiğimiz evlerimizin ya da iş yerlerimizin zeminlerin daima temiz ve dayanıklı olmasını isteriz. Tam olarak bu amaçla üretilen epoksi zemin kaplama malzemeleri, zeminin dayanıklı , hijyenik ve estetik görünmesini sağlamak için hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, otoparklarda, ofislerde ve evlerimizin mutfak, banyo ve odalarında kullanılabilen epoksi zemin kaplama yaptırmanın yaşadığınız ya da çalıştığınız alana bir çok faydası bulunmaktadır. Gelin sizler ile epoksi zemin kaplama yaptırmanın faydaları yazımızı birlikte inceleyim.

Hijyenik ve Dayanıklı Malzemeler

Epoksi zemin kaplama yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktaların başında malzemelerin kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip olmasıdır. Bunun nedeni ise epoksi zemin kaplama işlemleri yoğun kullanım alanlarında ihtiyaç olmasıdır. Tüm günümüzü geçirdiğimiz ve toplu alanlarda zeminler kolaylıkla aşınmakta ve temizliğinin yapılması bir hayli zorlaşmaktadır. Epoksi zemin kaplama ile tüm bu sıkıntılardan kurtulmanın yanı sıra estetik bir görünüm sağlayarak kaliteli bir yaşam ve çalışma alanı sunmaktadır. Kaliteli epoksi zemin kaplama malzemeleri ve alanında uzman bir epoksi kaplama ustası ile çalışarak hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz.

 

epoksi-zemin-kaplama-islemleri

 

Fabrikalar İçin En Doğru Seçim

Epoksi zemin kaplama yaptırmanın en büyük faydalarından birisi dayanıklı yapısı ile tüm darbelere ve kimyasallara karşı oldukça güçlü olmasıdır. Böylece fabrika çalışma saatleri içerisinde yaşanacak bir kazada bile zemin hiç bir şekilde etkilenmeyecek ve size maliyet yükü çıkarmayacaktır. Epoksi zemin kaplama yaptırmanın bir diğer faydası ise uzun yıllar kullanılabilir dayanıklı malzemeler kullanıldığından dolayı zemin masraflarınızı oldukça düşürecek olmasıdır. Epoksi zemin kaplama yaptırmanın faydaları açısından fabrika ve iş yeri sahipleri için yapılabilecek en doğru yatırımlardan birisidir.

Etkileyici Yaşam Alanları

Zemin kaplama işlemleri arasında en yaygın olan epoksi zemin kaplama yaptırmak hızlı ve kalıcı bir çözüm sunarken bir yandan da renk çeşitliliği sayesinde dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Hijyenik ve estetik bir alan yaratmak ofis ya da iş yerinizdeki misafirlerinizi etkilemeniz için harika bir şans olacaktır. Müşterilerinizi etkilemenin yanı sıra ofisinizdeki departmanları ya da bölümleri , epoksi zemin kaplama yaptırarak farklı renkler ile ayırabilir ve düzenli bir çalışma alanı yaratabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama yaptırırken sadece renk seçeneği değil , istediğiniz 3 boyutlu görseli de zemine yerleştirme şansınız da mevcuttur. Ancak üç boyutlu epoksi zemin kaplama yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken nokta, maliyetinin diğer kaplama işlemlerine göre daha yüksek olmasıdır. Bunun nedeni ise diğer kaplamalara göre daha fazla katmana sahip olmasıdır. Sırası ile üç boyutlu epoksi zemin kaplama katmanları şunlardır ;

  • Beton Zemin
  • Astar
  • Yapıştırıcı
  • 3D Görsel
  • 3D Crystal

epoksi-3d-katmanlar

Üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilir veya bu konuda hazırladığımız içeriğimize göz atabilirsiniz. Aynı zamanda içeriğimizdeki üç boyutlu epoksi zemin kaplama örneklerini inceleyerek hayalinizdeki tasarımı daha kolay belirleyebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmak İstiyorum !

Sizde bu cümleyi kuruyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey detaylı bir fiyat ve malzeme araştırması olacaktır. Bunun yanı sıra alanında uzman ve profesyonel bir epoksi zemin kaplama ustası bulmanız yapılacak olan işlemlerde hata olasılığını bir hayli düşürecektir. Doğru malzemeler ve profesyonel bir usta ile evinizde ya da ofisinizde istediğiniz şekilde epoksi zemin kaplama yaptırabilirsiniz. Bu noktada internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile eviniz ve ofisiniz için tasarruf sağlayarak harika bir zemine ve yaşam ortamına kavuşabilirsiniz.

Bu yazımızda sizleri epoksi zemin kaplama yaptırmanın faydalarını ve epoksi zemin kaplama işlemleri hakkında bilgilendirmeye çalıştık. Aklınızdaki sorular için ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir ve uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın