Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri – 30 Harika Örnek

Epoksi-Zemin-Kaplama-Örnekleri---30-Harika-Örnekyazi

Teknolojinin gelişimi ile birlikte yaşadığımız ve çalıştığımız alanları güzelleştirmek için bir çok dekoratif uygulama geliştirildi. Bunların arasından en etkili örnek ise epoksi zemin kaplama işlemleridir. Kalıcı ve estetik bir çözüm sunan epoksi zemin kaplama çok geniş bir uygulama alanına sahiptir. Dayanıklı yapıya sahip olması ile endüstriyel kullanımın yanı sıra renk çeşidi ve üç boyutlu uygulamalar ile ofis ve evlerde de oldukça kullanımı yaygındır. Epoksi Baktım olarak sizlere 30 harika epoksi zemin kaplama örnekleri ve dekorasyon önerilerini içeriğimizde sunuyoruz.

en-guzel-epoksi-ornekleri (5) en-guzel-epoksi-ornekleri (4) en-guzel-epoksi-ornekleri (30) en-guzel-epoksi-ornekleri (14)

Epoksi Zemin Kaplama Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi zemin kaplama uygulamaları arasında en çok kullanılan çeşidi epoksi zemin kaplama işlemleridir. Bunun en büyük nedeni ise dayanıklı ve estetik olması ile mükemmel bir zemin performansı göstermektedir. Ancak zemin kaplama işleminin tam olarak istenildiği şekilde yapılabilmesi için büyük bir titizlik ile çalışmaların yapılması gereklidir. Aynı zamanda işlemi yapacak olan ustanın alanında uzman ve tecrübeli olması da mükemmel bir sonuca ulaşmak için olmazsa olmazdır. En güzel epoksi zemin kaplama çeşitleri arasından en iyisini seçmek içinde tüm örnekleri gözden geçirmeniz faydalı olacaktır. Keşif ve planlama süreci ile ustaya tam olarak ne yapılması gerektiğinin anlatılması ve ustanın da buna göre hangi aşamaları yapacağının çizelgesini müşteri ile paylaşmalıdır.

Bununla birlikte müşterilerin ihtiyacının belirlenmesi , epoksi zemin kaplama malzemelerinin seçilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Malzemelerin seçiminde kaliteli olmasına ve uzun süreli kullanıma uygun olmasına dikkat edilmelidir. Profesyonel usta, kaliteli malzemeler ve doğru iletişim ile hayalinizdeki epoksi zemin kaplama işlemini yapabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Yazımızdan beğendiğiniz epoksi zemin kaplama örnekleri de usta ile paylaşarak daha etkili bir iletişim kurabilirsiniz.

en-guzel-epoksi-ornekleri (21) en-guzel-epoksi-ornekleri (23) en-guzel-epoksi-ornekleri (8) en-guzel-epoksi-ornekleri (12) en-guzel-epoksi-ornekleri (15)

En Uygun Epoksi Zemin Kaplama Türü Nedir ?

Uygulama alanının oldukça geniş olması ile her türlü ihtiyaca cevap verebilen epoksi zemin kaplama yaptırırken neye ihtiyacınız olduğunu doğru belirlemek dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ayrıca öncelikle kafanızdaki epoksi nedir sorusuna da cevap veren bir usta ile çalışmalısınız. Ofisinizde ya da evinizin mutfağında kullanmak üzere farklı dekorastif bir zemin istiyorsanız üç boyutlu epoksi zemin kaplama uygulamalarına göz atabilirsiniz. Ancak fiziki şartların daha ağır olduğu bir alanda kullanım için 2 katmanlı ya da 3 katmanlı epoksi zemin kaplama işlemlerini tercih etmeniz gerekecektir. Otopark ve araç trafiğinin yoğun olduğu kapalı alanlar içinse daha farklı bir yapıya sahip olan solventsiz epoksi zemin kaplamayı seçmeniz en doğru karar olacaktır. Aşağıda ise inceleyebileceğiniz her türden en güzel epoksi zemin kaplama örneklerini sizler ile paylaşıyoruz.

en-guzel-epoksi-ornekleri (17) en-guzel-epoksi-ornekleri (13) en-guzel-epoksi-ornekleri (1) en-guzel-epoksi-ornekleri (19)

Neden Epoksi Zemin Kaplama Yaptırmalıyım ?

Her gün yoğun bir şekilde kullanılan düz zeminlerde büyük aşınma ve yıpranma yaşanmakta ve bu aşınmadan dolayı belli aralıklarda tadilat ve tamir işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemler ile firmalar veya kişiler için büyük maliyetler yaratmaktadır. Epoksi zemin kaplama uygulamaları tam da bu amaçla üretilen ürünlerdir. Dayanıklı yapısı ile fabrikalarda, otoparklarda ve daha bir çok fiziki dayanıklılık gerektiren alanlarda en çok tercih edilen zemin kaplama uygulamalarıdır. Bunun yanı sıra kansorejen içermeyen maddelerden üretilmesinden dolayı yüksek hijyen sağlanmakta ve kolay temizlenmektedir. Bu özelliği ile hastanelerde, okullarda ve sağlık merkezlerinde en fazla tercih edilen zemin kaplama türüdür.

en-guzel-epoksi-ornekleri (6) en-guzel-epoksi-ornekleri (29) en-guzel-epoksi-ornekleri (28) en-guzel-epoksi-ornekleri (24) en-guzel-epoksi-ornekleri (22) en-guzel-epoksi-ornekleri (20) en-guzel-epoksi-ornekleri (18)

Bu yazımızda sizler ile 30 harika epoksi zemin kaplama örneklerini paylaştık. Aklınızdaki sorular için veya epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın