Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama ev veya iş yerinizde kullanabileceğiniz dekoratif zemin kaplama işlemidir. Bu işlemler sayesinde harika bir dekorasyona sahip olmakla birlikte dayanıklı yapısı ile oldukça uzun süre kullabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere epoksi zemin kaplama fiyatlarını ve epoksi zemin kaplama kullanımının faydalarını yazacağız.

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyat Tablosu 2019

Yukarıda yazdığımız gibi, epoksi zemin kaplama fiyatları m2 oranında değişebilmektedir. Ancak sizler için hazırladığımız tahmini epoksi zemin kaplama bir fiyat hesaplaması yapabileceğiniz epoksi zemin kaplama m2 fiyat tablosunu sizler ile paylaşıyoruz :

Epoksi Zemin Kaplama Türü Kaplama Kalınlığı ( mm) Metrekare Fiyatı (Euro)
Otopark Zemin Kaplama 3 20 – 25 Euro
Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama 2,5 – 3 17 – 20 Euro
Anti-Statik Epoksi Zemin Kaplama 3 15 – 23 Euro
Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama 2 – 3 9 – 12 Euro
Metalik Epoksi Boya Astar + 2 Kat Boya 40 – 45 Euro
Epoksi Boya Astar + 2 Kat Boya 6 – 9 Euro

Epoksi zemin kaplama işlemi için kaliteli ve dayanıklı malzemelerin özenle seçilmesi oldukça önemli ve hayati bir durumdur. Epoksi zemin kaplama malzemesi fiyatları kaliteye göre belirlenmektedir. Aynı zamanda standart bir epoksi zemin kaplama m2 fiyatı genel olarak 36 TL ile 100 TL arasında değişebilmektedir.

Ancak doğru malzemeler ile daha dayanıklı bir yapıya sahip olan kaplamalar, uzun vade içerisinde para tasarrufu yapmanıza olanak sağlayacaktır. Malzemelerin yanı sıra uygulamayı yapacak olan epoksi zemin kaplama ustasının da alanında uzman ve profesyonel olması, işlemlerin daha sağlıklı ve doğru bir şekilde yapılması için hayati bir öneme sahiptir. Ayrıca profesyonel bir usta ile çalışarak epoksi zemin kaplama fiyatları açısından daha da uygun bir fiyat ile çalışabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Neye Göre Değişir ?

Epoksi zemin kaplama fiyatları en çok etkileyen etmen, işlemin yapılacağı alanın kaç m2 olduğudur. Yapılacak işlem için ne kadar malzeme kullanılması gerektiğini doğru bir şekilde hesaplamak, fiyatlandırma açısından oldukça önemlidir. Doğru bir şekilde hesaplanmayan epoksi zemin kaplama fiyatlandırması sonunda sizlerden farklı bir maliyet istenmesine neden olacaktır. Bunun sonucunda epoksi zemin uygulamalarının doğru bir şekilde uygulanması ile hayalinizdeki dekorasyona sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeni ile, uzun süre içerisinde tasarruf yapmanıza yardımcı olacaktır. Epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi için bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları bizlere iletebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama fiyatları bu etkilere göre değişebilir :

 • Malzeme Kalitesi
 • Malzeme Miktarı
 • Alanın Büyüklüğü (m2)
 • Ekibin Tecrübesi
 • Uygulama Zorluk Derecesi
 • Şuanki Zeminin Durumu
 • Gerekli İse Zemin Temizleme İşlemleri

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Hesaplanır ?

Zemin kaplama işlemlerine başlanmadan önce alanda kesinlikle keşif yapılması zorunludur. Bu keşif sırasında zeminin durumu ve sertliği incelenmektedir. Aynı zamanda yapılacak uygulama için bir iş planı oluşturulmaktadır. Bu iş planına uygun olarak ne kadar malzeme kullanılacağı da hesaplanmaktadır. Buna göre epoksi zemin kaplama fiyat hesaplama yapılabilmektedir. Ancak bu noktada yapılan araştırmaların dikkatli bir biçimde yapılması oldukça önemlidir. Buna ek olarak alanın metrekaresi epoksi zemin kaplama fiyat hesaplama işlemleri açısından en büyük etkendir. Metrekare arttıkça fiyatlarda indirim yapılma şansı da bulunmaktadır. Ancak bu indirim tabi ki de kullanılacak olan malzemeye bağlı olarak değişmektedir. Epoksi Baktım olarak size sunduğumuz fiyatlar ortalama fiyatlardır. Kesin epoksi zemin kaplama fiyat hesaplaması için keşif yapılması zorunludur.

epoksizeminkaplamafiyathesaplamaveuygulama

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Hesaplama Modülü

Epoksi Baktım olarak epoksi zemin kaplama uygulama öncesinde ortalama fiyat hesaplayarak bütçenizi değerlendirebilmeniz için yaptığımız epoksi zemin kaplama fiyatları hesaplama modülü sunuyoruz. Bu hesaplama modülünde yaptırmak istediğiniz epoksi zemin kaplama çeşidini seçtikten sonra, alanın metrekare bilgisini de belirleyebilirsiniz. Hesaplama modülü yaptığınız seçimlere göre ortalama bir epoksi zemin kaplama fiyatları sunacaktır.  Ancak kesin fiyatlar için kesinlikle keşif yapılması ve bu keşif sırasında hangi epoksi zemin kaplama malzemelerinin kullanılacağını ve ne kadar malzeme gerektiğinin hesaplanması gereklidir. Bunun yanı sıra uygulamanın yapılacağı alanda başka bir zemin kaplama uygulaması var ise bu uygulamanın titizlikle kaldırılması gereklidir. Epoksi zemin kaplama uygulamaları temizlenmiş beton zemin üzerine dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Loading

Epoksi Reçine Uygulamaları ve Fiyatları

Epoksi reçine ile yapılan uygulamalar daha çok mobilyalar, masa ve zeminlerin bellir bir bölümünde uygulanabilmektedir. Bunların yanı sıra epoksi mermer kaplama işlemlerinde kullanılan epoksi reçine, nem ve kimyasallara olan direnci ile ön plana çıkmaktadır. Sadece parça kaplama değil, aynı zamanda zemin kaplamalarında en üst katmana da uygulanabilen epoksi reçine zemini daha da dayanıklı bir hale getirmektedir. Günlük alanlar dışında rüzgar tribünü kanatları, tekneler ve tüm endüstriyel kaplamalarda güçlü yapısından dolayı epoksi reçine tercih edilmektedir. Epoksi reçine fiyatlarını sizin için hazırladığımız tabloda görebilirsiniz:

Epoksi Reçine Miktarı Taban Fiyatları Tavan Fiyatları
1 Kg 80 TL 120 TL
5 Kg 375 TL 575 TL
10 Kg 750 TL 1000 TL

Epoksi reçine fiyatları markalara ve malzeme kalitesine göre değişebilmektedir.

En İyi Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Bulunur ?

Herhangi bir epoksi zemin kaplama uygulaması yaptırmadan önce kesinlikle detaylı bir şekilde internet üzerinden araştırma yapmalısınız. Firmalardan aldığınız epoksi zemin kaplama fiyatlarını bir liste haline getirerek aralarından size en uygun olan hizmeti seçebilirsiniz. Ancak yapılacak olan işlemlerin kalitesi fiyatları etkilemektedir. Bundan dolayı en ucuz fiyata değil, fiyat ve kalite oranına dikkat etmelisiniz. Bir epoksi zemin kaplama uygulamasının uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için kaliteli malzemeler ile yapılması oldukça önemlidir. Bundan dolayı belirli bir fiyatın altındaki epoksi zemin kaplama işlemlerinde kısa bir süre içerisinde sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için firmalardan fiyat alırken kullanılacak olan malzemeler ve ekibin tecrübesi hakkında bilgileri de almalısınız.

fabrikaepoksizeminkaplamafiyatları evicindeepoksizeminkaplamafiyatlari

Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir ?

Düşük maliyet ile yüksek verim alınabilen, geniş zeminlerde estetik bir görünüm için ve dar alanlarda ise dekorasyon amaçlı kullanabilen üzerinde özel bir yapı ile kolay temizlenme avantajı ile öne çıkan epoksi zemin kaplama işlemleri oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bakımının kolay olması ile birlikte hijyenik bir yapıya sahip olmasının yanı sıra geniş alanlarda ekonomik bir çözüm olarak en çok tercih edilen zemin kaplama uygulamasıdır. Bir zeminde epoksi kaplama işleminden önce nasıl yapıldığı ve ne olduğu hakkında bilgilendirme yapılmalıdır. Bundan dolayı öncelikle epoksi zemin kaplama nedir sorusunun doğru bir şekilde yanıtlanması da önemlidir.

Epoksi Zemin Katmanları

Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Nedir ?

Üç boyutlu kaplamalar ile evinize çok farklı bir bakış açısı eklebilir, misafirlerinizin dekorasyonunuza hayran kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu kaplama işlemlerinde istediğiniz görüntünün zemine üç boyutlu, yani gerçekçi bir şekilde işlenmesidir. Sadece evlerimizde değil , alışveriş merkezlerinde etkinliklerde ya da dikkat toplaması istenen etkinliklerde oldukça fazla kullanılarak, müşterilerin tüm dikkatini firmanıza vermesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Üç boyutlu epoksi zemin kaplama işleminin büyük bir titizlik ile yapılması hayati bir öneme sahiptir. İşlemler sırasında yapılacak en küçük bir hata büyük bir sorun yaratabilmektedir. Bu önemden ötürü alanında uzman ve profesyonel bir üç boyutlu epoksi zemin kaplama ustası ile tam olarak isteğinizi anlatarak çalışmanız önemlidir.

Etkileyici Üç Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

Vereceğimiz örnekleri inceleyerek sizlerde evlerinizin ya da ofisinizin dekorasyonu için harika fikirlere sahip olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz ev dekorasyonuna sahip olmak için bir çok fikir toplamak , eşsiz bir dekorasyona sahip olmak için size oldukça yardımcı olacaktır.

üç boyutlu epoksi 14 üç boyutlu epoksi örnekleri 14 ucboyutluepoksi örnekleri 11 çocuk odası epoksi örneği 3d epoksi uygulaması örneği üç boyutlu epoksi örneği

Hangi Epoksi Kaplama ve Uygulamaları Tercih Edilmelidir ?

Epoksi kapalamaların tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birincisi, geniş alanlarda temiz bir kullanıma sahip olmasıdır. Alışveriş merkezlerinin, fabrikaların ve ofislerin vazgeçilmezi olan epoksi zemin kaplama oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra epoksi zemin kaplama fiyatları ile büyük bir tasarruf imkanı sunmaktadır. Kaplama işleminden sonra uzun yıllar hiç bir ek işlem gerektirmeden kullanılabilmesi ile sadece yapım aşamasında vereceğiniz ücret ile ömür boyu kullanabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama uygulamaları arasında en çok tecih edilen şeffaf epoksi kaplama ve portakal desenli epoksi kaplamalardır. Bu iki epoksi zemin kaplama arasında ki en büyük fark dayanıklılık ve estetik görünümdür. Şeffaf epoksi zemin kaplama uygulamaları evlerde rahatlıkla kullanılabilen ve estetik görünümü ile iç dekorasyon uygulamalarında çokça kullanılmaktadır. Diğer epoksi zemin kaplama çeşidi ise dayanıklı olması nedeniyle fabrika ve depolarda oldukça fazla kullanılmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Çalışmalarımız

Zemin kaplama çalışmalarının çeşitlerini görmeniz için ve aklınızda bir fikir oluşturması için paylaşıyoruz. Zemin kaplama işlemleri alanlarında sadece ev ve iş yerleri için değil okul, hastane, sahalar ve fabrikalar bulunmaktadır. Örnek çalışmalarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz:

epoksi zemin kaplaması çalışmalarımız 6 epoksi-zemin-kaplama-çalışmalarımız1 Epoksi zemin kaplama örneklerimiz 23 epoksi zemin kaplama çalışmalarımız 3 epoksi zemin kaplama çalışmalarımız2 epoksi zemin kaplama çalışmalarımız4

Epoksi Zemin Kaplama Yaptıranların Görüşleri

Zemin kaplama işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması için bütün seçenekleri değerlendirmek ve en uygun olanını seçmek oldukça önemlidir. Bundan dolayı çeşitli görüşleri, örnekleri ve malzeme çeşitlerini incelemeniz daha rahat karar vermenize yardımcı olacaktır. Sizlere, çalıştığımız müşterilerimizin epoksi zemin kaplama ile ilgili görüşlerini paylaşıyoruz:

Betül Şahin – Ofisler için en iyi seçenek

Çalıştığım ofisteki zeminler için birlikte çalıştık. Tam olarak istediğimiz gibi hijyenik ve temiz bir kullanıma sahip bir zemin kaplama işlemi. Aynı zamanda ofisin dekorasyonunu bozmadan daha modern bir görünüme kazandırdığı için Epoksi Baktım’a çok teşekür ediyoruz.

Eylül Zorman – Evimin mutfağıma yenilik getirdi

Evimizde dekorasyon değişikliğine ihtiyacımız vardı. İnternetten derin bir araştırma sonucu en iyi zemin kaplamanın epoksi olduğunu öğrendik. Bunun için alanında uzman ve profesyonel bir ustaya ihtiyacımız vardı. Epoksi Baktım ile hiç bir sorun yaşamadan epoksi zemin kaplama işlemlerini tamamladık ve oldukça memnunuz.

Kamil Tancı – Fabrikanın zeminini yeniden yaptırdık

Fabrikamızın zemini aşındığı için daha dayanıklı bir zemin kaplama işlemi için araştırmalara başladık. Geniş bir alanda yapılacak olduğu için tasarruflu ve dayanıklı bir malzemeye ihtiyacımız vardı. Bu ihtiyacımızı Epoksi Baktım ile giderdik. Tüm fabrika zeminlerini epoksi zemin kaplama ile yaptırdık.

Epoksi Baktım olarak sizlere bir de epoksi zemin kaplama fiyatları ve uygulama örnekleri adında bir video hazırladık. Keyifle izlemeniz dileğiyle…

İlginizi Çekebilecek Yazılar :

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatı Hesaplama Nasıl Yapılır ?

Şeffaf Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Hesaplaması Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları ve En Güzel Örnekleri

Epoksi Boya Fiyatları Hesaplama Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Belirlenir ?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Hesaplama

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Hesaplama Hakkında Sorular :

Epoksi Zemin Kaplama Fiyat Nasıl Belirlenmeli ?

Bu yazımızda sizlere epoksi zemin kaplama hakkında yardımcı olabilecek tüm bilgileri vermeye çalıştık. Aklınızdaki sorular için bizlere daima ulaşabilir, öneri ve görüşlerinizi rahatlıkla ekibimize iletebilirisiniz. Epoksi Baktım olarak profesyonel epoksi zemin kaplama hizmeti vermek için biz daima hazırız.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.
Yorumlar
 • Merhabalar, sahibi olduğum fabrikamın zemininde epoksi zemin kaplama yaptırmayı düşünüyorduk. Kafamdaki bir çok soru işaretini bu yazı sayesinde giderdim. Çok açıklayıcı ve yardımcı oldunuz teşekkür ederim.

  • Yardımcı olabildiğimiz için çok sevindik. Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Başka sorularınız için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Merhaba blogunu çok beğendik. Eşimle epoksi yaptırmak istiyoruz. Yazılarınızı okuduk ve aklımızdaki sorulara cevap bulduk. Çok teşekkür ederiz…

  • Görüşleriniz için biz teşekkür ederiz. Diğer tüm sorularınız için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir ve uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

 • Epoksi zemin kaplama ile ilgili sağlam bir içerik olmuş. Ozellikle üç boyutlu çalışmalara bayildim. Bizler de ofisimizde deneyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın