En Güzel Epoksi Masa Örnekleri

En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri13

Zemin kaplama sistemlerinde en çok karşımıza çıkan epoksi yapıştırıcı ve epoksi boya malzemeleri, son zamanlarda ahşap masa ve mobilyalarda da oldukça fazla kullanılmaktadır. Farklı görünümü ve etkileyici yapısı ile her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Epoksi masa yapımı genellikle metalik epoksi boya kullanılmaktadır. Bu yazımızda sizlere en güzel epoksi masa örneklerini ve epoksi boyanın mobilyalarda nasıl uygulandığını göstererek anlatmaya çalışacağız.

ozeleposimasayaptirmak

Estetik ve Etkileyici Ceviz Masalara Sahip Olabilirsiniz

Epoksi kaplama malzemeleri zeminlerde oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Şeffaf epoksi, metalik epoksi ve üç boyutlu epoksi zemin kaplama gibi çeşitleri olan bu madde, aşınmaya karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Ancak yeni üretim teknikleri ile birlikte epoksi kaplama malzemeleri artık dayanıklı olmasından daha çok estetik yönü ile ön plana çıkmaktadır. Bu etkinin sonuçlarından bir tanesi de epoksi masalardır. Epoksi masa üretiminde öncelikle ahşap masanın üretilmesi gereklidir. Bu üretim sırasında ağacın dokusu korunmalıdır. Böylece epoksi ile uyumlu bir görünüm elde edilebilir.

En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri7-1

Epoksi Masa İle Misafirlerinizi Hayran Bırakın

Epoksi masalar normal masaların aksine oldukça dikkat çekici ve etkileyicidir. Ceviz masanın boşluklarına yapılan doldurma işleminden sonra istenirse tüm masanın yüzeyi epoksi kaplanabilmektedir. Epoksi masa genellikle mağazalarda ve restaurantlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Estetik görünümüne ek olarak, hijyenik ve kolay temizlenebilir yapısı ile tercih sebebi olmaktadır.

İşte sizlere hayran kalacağınız en güzel epoksi masa örneklerini sunuyoruz.

 

En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri19 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri35 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri33 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri32 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri31 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri28 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri26 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri20 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri36 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri5 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri2 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri37  En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri19 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri17 En-Güzel-Epoksi-Masa-Örnekleri16

 

Epoksi Masa Üretim Süreci Nasıl İşler ?

Epoksi kaplama uygulamalarında en önemli nokta malzemelerin doğru bir şekilde uygulanması ve yeteri kadar kuruma süresinin beklenmesidir. Epoksi masa yapımı sabır isteyen bir süreçtir. Masanın istenilen görüntüye ulaşabilmesi için çeşitli işlemlerden geçmesi gereklidir. Öncelikle masa kalıbı çıkarılır. Bu kalıba göre ceviz ya da meşe kullanılabilir. Daha sonrasında verilmek istenilen görünüme göre renk ve çeşit belirlenir. İster şeffaf epoksi isterseniz de metalik epoksi boya malzemesi tercih edebilirsiniz. İşlemler sona erdikten sonra geriye sadece epoksi masa malzemelerinin kurumasını ve sabitlenmesini beklemek kalacak.

Epoksi Masa Yapımı Aşamalarında Nelere Dikkat Edilir ?

Epoksi masa yaptırmadan önce çeşitli örnekleri incelemeniz oldukça faydalı olacaktır. Hoşunuza giden modelleri bizlerle paylaşarak evinizi ya da ofisinizi güzelleştirecek epoksi masaya sahip olabilirsiniz. Ardından gönderdiğiniz modele uygun ağaç seçimi yapılmalıdır. Doğru ağacı seçmek oldukça önemlidir. Her ağaç çeşidinin farklı görünümü vardır. Ardından epoksi malzemeleri ile doldurulmak üzere ağaç üzerinde oyuklar ve boşluklar kesilir. Bu boşluklara epoksi malzemesi dökülerek harika bir görünüm elde edilmektedir. Dökülen epoksi kaplama malzemesi kuruduktan sonra yüzeyinin düzeltilmesi ve cilalanması oldukça önemlidir. Bu aşama başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra hayran kalacağınız epoksi masa yapımı süreci sona erecektir.

Epoksi masa yaptırma kararını verdikten sonra çeşitli örnekleri ve modelleri incelemeniz gereklidir. Epoksi Baktım olarak sizlere keyifle izleyebilceğiniz epoksi masa örnekleri için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz. Hemen ardından gelecek olan videoda ise bir epoksi masa yapımı aşamalarını ve sonucunu inceleyebilirsiniz.
İyi seyirler dileriz…

İlginizi Çekebilecek İçeriğimiz : Epoksi Masa Nasıl Yapılır ? Epoksi Masa Özellikleri

Bu yazımızda sizlere en güzel epoksi masa örneklerini göstermeye çalıştık. Aklınızda bulunan sorular ve epoksi zemin kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Epoksi Baktım olarak profesyonel epoksi kaplama hizmeti sunmak için biz daima hazırız.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın