3D Kaplama Nerelerde Uygulanabilir ?

3d-kaplama-nerelerde-uygulanabilir

Son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlanan 3D kaplama uygulamaları evinizin ya da ofisinizin bir çok bölümünde kullanılabilmektedir. Oldukça popüler olan bu kaplama çeşidinde istediğiniz görseli zemine işleyebilir ve etkileyici bir zemine sahip olabilirsiniz. Özellikle otellerin lobilerinde veya ofislerde sık sık karşılaştığımız 3D kaplamalar için profesyonel ekipler ile çalışılması oldukça önemlidir. İşlemler sırasında yapılacak küçük hatalar ileride büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu yazımızda sizlere 3D kaplama nerelere uygulanabilir ve uygulama sırasında nelere dikkat edilmelidir sorularının cevaplarını vermeye çalışacağız.

epoksiboyanedir12

3D Kaplama Nedir ve Neden Tercih Edilir ?

Zemin kaplama çeşitleri arasında en çok dikkat çeken ve farklı yapıya sahip olan 3D kaplama uygulamaları zemini özelleştirmek için en doğru seçenektir. İstediğiniz tüm görselleri ya da logoları zemine uygulayabilir ve uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. 3D kaplama mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde müşterilerin dikkati çekmek ya da etkilemek için sıkça kullanılmaktadır. Özel bir uygulama olması nedeniyle diğer kaplama uygulamalarına göre maliyetleri biraz daha yüksektir. Sadece mağazalarda değil evlerde mutfak ve banyo dekorasyonlarını zemin ile tamamlamak için de 3D kaplama uygulamalarına başvurulmaktadır. Ancak kaliteli bir 3D epoksi zemin kaplama uygulamasına sahip olmanız için kesinlikle profesyonel ve tecrübeli ustalar ile çalışmanız oldukça önemli bir yere sahiptir.

3d-kaplama-havuz-zemini-ornek

 

3D Kaplama Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Zemin kaplama işlemlerinin hepsinde uygulamaya başlanmadan önce kesinlikle keşif yapılması gereklidir. Keşif işleminin önemli olmasının başlıca sebebi, keşif yapılırken zemin ile ilgili bütün bilgilerin toplanmasıdır. Eğer zeminde çatlaklar ya da sorunlar var ise 3D kaplama uygulaması yapılmaya başlanmadan önce bu sorunların giderilmesi hayati bir öneme sahiptir. Aynı zamanda bu keşif sırasında ne kadar 3D epoksi zemin kaplama malzemeleri kullanılacağı da belirlenir. Böylece keşif sonrasında sizlere kesin üç boyutlu epoksi zemin kaplama fiyatları sunulabilir. Bunların yanı sıra kullanılan malzemelerin kaliteli ve garantili olması önemlidir.

3d-kaplama-banyo-zemini

Yaptıracağınız kaplama ile ilgili tüm isteklerinizi rahatlıkla 3D kaplama ekibine iletebilmeniz önemlidir. Bu noktada ekibin ya da ustanın iletişime açık olması ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde dinlemesi gerekir. Böylece hayalinizdeki 3D kaplama uygulamasına rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

3D Kaplama Uygulama Alanları

Tüm epoksi zemin kaplama uygulamalarında olduğu gibi 3D kaplama uygulamaları da sıvıya ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Otellerin havuz zeminlerinde çokça 3D kaplama görebilirsiniz. Bunun nedeni 3D kaplamanın en üst katmanında bulunan 3D Crystal malzemesinin tüm dış etkenlere karşı yüksek seviyede dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda bu malzeme zemine işlenen görselin canlı ve parlak kalmasını da sağlamaktadır.

otel-havuzu-3d-kaplama-ornegi

İstenilen tüm zeminlerde gönül rahatlığı ile uygulanabilen 3D kaplama işlemleri ile ilgili bir çok örneği sizler ile paylaşıyoruz. Bu örnekleri inceleyerek yaptırmak istediğiniz kaplama ile ilgili bir fikir edinebilirsiniz.

salon-zemini-3d-kaplama banyo-3d-kaplama-zemin-ornegi banyo-3d-kaplama-zemin-ornek ilginc-3d-kaplama-ornegi mutfak-3d-kaplama-sirasinda oturma-odasi-3d-kaplama-zemin-ornegi

Bu yazımızda sizlere 3D kaplama nerelerde kullanılabilir ve kaplama uygulaması sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatmaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için ve epoksi boya fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşarak uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Epoksi Baktım olarak sizlere epoksi zemin kaplama ile alakalı bilgiler vermeye çalışacağız. Bu konuda yaptığımız istediğimiz çalışmaları ve örnekleri de sizinle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Sizi Arayalım
Sizi istediğiniz zaman arayarak,
profesyonel epoksi zemin kaplama hizmetimiz hakkında bilgilendirelim
GÖNDER
close-link

Biz Sizi Arayalım !

Epoksi Baktım kalitesinde zemin kaplama hizmeti almak için bize numaranızı bırakabilirsiniz.
GÖNDER
close-link
Bizi Arayın